<< poprzednia strona

Pomoc

Jeżeli chcą Państwo zadać nam pytanie lub przesłać swoje uwagi i komentarze  prosimy kierować je na info@operon.pl. Na wszystkie z przyjemnością odpowiemy!

Poniżej zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania:

1. Chciałbym zapoznać się z podręcznikami Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. W jaki sposób mogę to zrobić?

  • W celu zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.operon.pl/oferta_wydawnicza. Można też skorzystać z zakładek na stronie głównej Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON.

2. W jaki sposób można złożyć zamówienie na publikacje Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON?

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem publikacji zapraszamy przez cały rok do naszej księgarni internetowej na stronie www.sklep.operon.pl.

Zamówienie można złożyć także przez naszą bezpłatną infolinię 800 88 66 88.

Hurtownie i księgarnie prosimy o kontakt bezpośrednio z działem Sprzedaży i Logistyki http://www.operon.pl/informacje_handlowe/wspolpraca_z_ksiegarniami.

3. Gdzie znajduje się regulamin składania zamówień w Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON?

Warunki dokonywania zakupu towarów Wydawnictwa Pedagogicznego Operon za pośrednictwem sklepu internetowego oraz innych form komunikacji na odległość znajdują się pod adresem http://www.sklep.operon.pl/regulamin.html.

4. Ile wynosi koszt przesyłki przy składaniu zamówienia w Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON?

Koszt wysyłki zależy od wybranego sposobu dostawy oraz formy płatności.

Koszty przesyłki zamówień złożonych w naszej księgarni internetowej na stronie

www.sklep.operon.pl znajdują się w regulaminie sklepu (http://www.sklep.operon.pl/regulamin/#cennik).

Zamówienia dokonywane w inny sposób aniżeli poprzez księgarnię internetową realizowane są tylko za pośrednictwem kuriera z płatnością za pobraniem, za wyjątkiem szkół, gdzie możliwa jest też płatność przelewem. Koszty dostawy wskazano w tabeli powyżej.

5. W jaki sposób można uregulować płatność za zamówione publikacje w Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON?

a)  W sklepie internetowym oferujemy następujące metody regulowania zapłaty:

  • Płatność kartą kredytową/płatniczą (za pośrednictwem operatora PayU) – po złożeniu zamówienia w księgarni internetowej klient zostaje przekierowany na stronę operatora PayU, gdzie dokonuje płatności wybraną kartą. Więcej informacji o operatorze PayU znajduje się na stronie http://www.payu.pl/.
  • Przelew e-przelewem (za pośrednictwem operatora PayU) – po złożeniu zamówienia w księgarni internetowej klient zostaje przekierowany na stronę operatora PayU, gdzie dokonuje płatności przelewem z wybranego banku. Więcej informacji o operatorze PayU znajduje się na stronie http://www.payu.pl/.
  • Płatne przy odbiorze – metoda ta polega na tym, że klient płaci za przesyłkę w momencie jej dostarczenia – bezpośrednio kurierowi lub listonoszowi.
  • Przelew bankowy. Uwaga! Opcja dostępna tylko dla nauczycieli przy składaniu zamówienia na adres szkoły. Metoda ta polega na przelaniu na konto Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON kwoty wystarczającej do pokrycia zobowiązania wynikłego z zamówienia. Płatność regulowana jest w terminie do 14 dni od daty otrzymania paczki.

b)  Przy składaniu zamówienia za pośrednictwem innych form komunikacji na odległość oferujemy następujące metody regulowania zapłaty:

  • Płatne przy odbiorze – metoda ta polega na tym, że klient płaci za przesyłkę w momencie jej dostarczenia – bezpośrednio kurierowi lub listonoszowi.
  • Przelew bankowy. Uwaga! Opcja dostępna tylko dla nauczycieli przy składaniu zamówienia na adres szkoły. Metoda ta polega na przelaniu na konto Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON kwoty wystarczającej do pokrycia zobowiązania wynikłego z zamówienia. Płatność regulowana jest w terminie do 7 lub 14 dni od daty otrzymania paczki.