Nowości Operon

Strefa dyrektora

Dla dyrektora

Egzaminy z Operonem

Platforma dla szkół uczestniczących w ogólnopolskich egzaminach próbnych organizowanych przez Operon: Próbna Matura z Operonem, Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty oraz Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Platforma umożliwia zgłoszenie do programu przygotowań do egzaminów, zamówienie i pobranie arkuszy oraz wprowadzenie wyników uczniów, a także generowanie raportów...

Deklaracje

Serwis internetowy skierowany do nauczycieli przedmiotów objętych dotacją celową MEN na zakup podręczników. Prezentujemy aktualną ofertę dostosowaną do warunków nowelizacji. Udostępniamy dokumenty, które nauczyciele mogą przedstawić zespołowi przedmiotowemu i dyrektorowi szkoły. Umożliwiamy zarezerwowanie odpowiedni nakład wybranego podręcznika.

Oświata i prawo

Specjalistyczny serwis internetowy gwarantujący wsparcie z zakresu prawa oświatowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać porady prawne udzielane przez ekspertów prawa oświatowego, cywilnego oraz prawa pracy. W serwisie opublikowano już ponad 3000 odpowiedzi na nadesłane pytania. Oświata i Prawo to również kompleksowa baza wzorów dokumentów, rozporządzeń i ustaw wraz z komentarzami.

Dotacje MEN

Zmiany w prawie oświatowym, które zaszły w ostatnich miesiącach, budzą w nauczycielach wiele pytań i obaw. Zadbaliśmy o to, by wspierać nauczycieli wszystkich przedmiotów i informacje o zmianach w edukacji zebrać w jednym miejscu. Serwis www.dotacjeMEN.operon.pl zawiera zawsze aktualne informacje o dotacjach, umożliwia rezerwowanie i zamawianie książek.

Sklep i kontakt

Spektrum
Spektrum
Fundusze Europejskie
RP
Fundusze Europejskie
UE

Głównym celem projektu jest wdrożenie narzędzi optymalizujących procesy projektowe. Wartość projektu 60 331, w tym wkład Funduszy Europejskich 29 430.

© 2024 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.