Nowości Operon

Dla dyrektora

Egzaminy z Operonem

Platforma dla szkół uczestniczących w ogólnopolskich egzaminach próbnych organizowanych przez Operon: Próbna Matura z Operonem, Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty oraz Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Platforma umożliwia zgłoszenie do programu przygotowań do egzaminów, zamówienie i pobranie arkuszy oraz wprowadzenie wyników uczniów, a także generowanie raportów...

Deklaracje

Serwis internetowy skierowany do nauczycieli, którzy korzystają lub zamierzają korzystać z podręczników Operonu. Prezentujemy aktualną ofertę, udostępniamy dokumenty, które nauczyciele mogą przedstawić zespołowi przedmiotowemu i dyrektorowi szkoły w celu wyboru podręcznika objętego dotacją celową. Umożliwiamy zadeklarowanie wyboru podręcznika na dany rok szkolny.

Oświata i prawo

Specjalistyczny serwis internetowy gwarantujący wsparcie z zakresu prawa oświatowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać porady prawne udzielane przez ekspertów prawa oświatowego, cywilnego oraz prawa pracy. W serwisie opublikowano już ponad 3000 odpowiedzi na nadesłane pytania. Oświata i Prawo to również kompleksowa baza wzorów dokumentów, rozporządzeń i ustaw wraz z komentarzami.

Dotacje MEN

Zmiany w prawie oświatowym, które zaszły w ostatnich miesiącach, budzą w nauczycielach wiele pytań i obaw. Zadbaliśmy o to, by wspierać nauczycieli wszystkich przedmiotów i informacje o zmianach w edukacji zebrać w jednym miejscu. Serwis www.dotacjeMEN.operon.pl zawiera zawsze aktualne informacje o dotacjach, umożliwia rezerwowanie i zamawianie książek.

Zamówienia

Platforma do kompleksowej obsługi zamówień podręczników, materiałów ćwiczeniowych i materiałów edukacyjnych objętych dotacją celową. 

Sklep i kontakt

Spektrum
Spektrum
Fundusze Europejskie
RP
Fundusze Europejskie
UE

Głównym celem projektu jest wdrożenie narzędzi optymalizujących procesy projektowe. Wartość projektu 60 331, w tym wkład Funduszy Europejskich 29 430.

© 2024 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.