Nowości Operon

Rozwój zawodowy

Ortograffiti

Metoda Ortograffiti jest stosowana od 10 lat w tysiącach polskich szkół. Jej skuteczność została potwierdzona w praktyce. Jest zalecana przez MEN do indywidualizacji pracy z uczniami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, z ryzykiem dysleksji oraz innymi aspektami wymagającymi dodatkowej stymulacji dydaktycznej. Uzyskała także rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji. 

Ja czytam!

Kampania Ja czytam! to największe wydarzenie edukacyjne 2015 roku. Adresujemy ją do wszystkich nauczycieli na każdym etapie edukacji. Celem kampanii jest rozwijanie kompetencji czytania, co MEN uznało za kluczowe zadanie szkoły. Kampania Ja czytam! pozwala realizować konieczne zadania w sposób niekonwencjonalny przez organizację w szkołach Dyskusyjnych Klubów Edukacyjnych.          

Magazyn „Nauczyciel-Uczeń”

Dwumiesięcznik dla nauczycieli z pasją pozwala pogłębić wiedzę z zakresu psychologii, prawa oświatowego, innowacji w podejściu do edukacji i zawodu nauczyciela. Naszymi autorami są wybitni specjaliści-praktycy, dydaktycy, pedagodzy, psycholodzy, terapeuci. 

Kursy internetowe

Platforma edukacyjna pozwalająca odbywać kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe metodą e-learningu. Uczestnik kursu wybiera najdogodniejsze dla siebie czas i miejsce nauki oraz dostosowuje tempo do indywidualnych potrzeb. Uczestnicy kursów mogą zdawać egzaminy końcowe i otrzymać certyfikaty potwierdzające nowe kompetencje.

Oświata i prawo

Specjalistyczny serwis internetowy gwarantujący wsparcie z zakresu prawa oświatowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać porady prawne udzielane przez ekspertów prawa oświatowego, cywilnego oraz prawa pracy. W serwisie opublikowano już ponad 3000 odpowiedzi na nadesłane pytania. Oświata i Prawo to również kompleksowa baza wzorów dokumentów, druków procedur, rozporządzeń i ustaw wraz z ...

Sklep i kontakt

Spektrum
Spektrum
Fundusze Europejskie
RP
Fundusze Europejskie
UE

Głównym celem projektu jest wdrożenie narzędzi optymalizujących procesy projektowe. Wartość projektu 60 331, w tym wkład Funduszy Europejskich 29 430.

© 2024 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.